Strona główna - SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ BOLESNEJ KRÓLOWEJ GÓR

Dowiedz się więcej o naszych naukach i stowarzyszeniu, przyłącz się do nas i bądź bliżej szczęścia, harmonii i pokoju na ziemi.

OVERVIEW

This domain parafiaskalnik.pl presently has a traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have audited one page within the web site parafiaskalnik.pl and found one website referencing parafiaskalnik.pl.

PARAFIASKALNIK.PL RANKINGS

This domain parafiaskalnik.pl is seeing diverging quantities of traffic all through the year.
Traffic for parafiaskalnik.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaskalnik.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaskalnik.pl

WHAT DOES PARAFIASKALNIK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaskalnik.pl Mobile Screenshot of parafiaskalnik.pl Tablet Screenshot of parafiaskalnik.pl

PARAFIASKALNIK.PL HOST

We found that the main page on parafiaskalnik.pl took zero milliseconds to download. I could not find a SSL certificate, so we consider parafiaskalnik.pl not secure.
0 seconds
212.85.96.113

Strona główna - SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ BOLESNEJ KRÓLOWEJ GÓR

DESCRIPTION

CONTENT

This domain had the following on the homepage, "Możliwe są zmiany godzin mszy św." Our analyzers observed that the web site said " Nabożeństwo fatimskie - czwartek 13 sierpnia o godz." The Website also stated " AD 2011 and Parafia Rzymskokatolicka w Skalniku." The website's header had kościół as the most important keyword. It was followed by usługi, odźwierny, and chrześcijański which isn't as highly ranked as kościół. The next words the site uses is chrześcijaństwo. islam was also included and could not be seen by search parsers.

MORE BUSINESSES

Parafia w Skawicy

48 33 877 53 18. Matki Bożej Częstochowskiej w Skawicy. 48 33 877 53 18. 48 33 877 55 88. 09 8799 0001 0020 0200 0433 0001. Msze święte w niedziele i święta. Msze święte w dni powszednie.

W wakacje nie ma tej Mszy Św.

Parafia Skotniki

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bo? W Krakowie - Skotnikach. Jak do nas trafić? Msze św. Naszą witrynę przegląda teraz 8. Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Różańcowej. 3 Niedziela Wielkanocna, 15. W piątek po Mszy św. wieczornej - spotkanie Grupy Apostolskiej. W przyszłą niedzielę o godz. 30 odbędzie się na plebanii spotkanie Rady Parafialnej. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

Strona główna

Dokumenty niezbędne do otrzymania sakramentów świętych. Proboszczowie i wikariusze parafii w Słaboszewie. Dekret erygacyjny oraz spis inwentarza. Link do krótkiego materiału video z wprowadzenia na urząd proboszcza video. Link do zdjęć z wprowadzenia na urząd proboszcza galeria. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej Parafii,.

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sławkowie - Aktualności

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sławkowie. Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. Wam wszystkim i miłym Gościom.